Про безвизовый режим в Украине

Про довгожданий безвізовий режим

1. Безвізовий режим України схоже дадуть тоді, коли, як в будь-якій іншій державі долари не захочуть купувати громадяни як гарантований захист від інфляції національної валюти. Поки долари купуються як гарант захисту від інфляції гривня і економіка перебувають у стані нестабільності. Складається враження всі чекають сигналу, або якой катастрофи щоб втекти з країни.

2. Виведенням грошей за кордон займалися ще з часів Януковича і продовжують зараз. Клани змінюються — система залишається. Лещенко знайшов і в Шустері повідомив, що Аваков вивів через свій гаманець депутата Котвіцького в Панаму +40 мільйонів доларів. Глава президентської адміністрації пан Ложкін також вивів +300 мільйонів доларів. Що? Такі схеми так і будуть тривати? Це вже не люди Януковича роблять, а діюча влада. Заборонить це коррупционни схеми! Заборонити масове виведення валюти з країни!Така міра була застосована в США і вона спрацювала в свій час.  А що в цьому небезпечного для жителів України, які збираються жити в цій країні? Абсолютно безпечний вихід з положення — змусити людей втратити інтерес до долара як до валюти. Чи не буде інтересу — і не буде тією його фантастичною ціни.

3. Україне видається значна фінансова допомога від іноземних фондов під відсотки, гроші від якої не витрачаються всередині країни. Долари масово скуповують і виводяться за кордон. Виведені з країни гроші вкладаються в зарубіжні підприємства і приносять дохід тільки приватним особам, а не державі. Борг же доведеться повертати Українцям. Для забезпечення стабільності гривні заборонити компаніям виведення грошей за кордон України без мети обгрунтованого отримання доходу державі.

Щоб відновити ціну гривні потрібно зробити умови коли долар усередині країни буде не потрібний нікому. Це можна зробити через неможливість його массово вивести з країни без гарантії повернення валютного боргу держави на запроваджену суму. Є така петиція. Якщо не хочеш звалити з України и згоден – підпиши https://petition.president.gov.ua/petition/14345

4. Передбачаю звинувачення у створенні цими заходами режиму СРСР. Ніякого СРСР. Почитайте уважно. Якщо Б ви побули за кордоном рочків 10 — ви б зрозуміли про що ця пропозиція. За кордоном люди не хочуть залишати місце де живуть і для них цінніше національна валюта. Долар, фунт і т.д. — Як товар — захотів, пішов, купив з втратою комісії, скористався. Це нормально. (Коли-небудь і тут так буде!) Поки ж Тут — долар став товаром гарантії стабільності. Це не нормально. Можна скуповувати цей товар до нескінченності і виводити за кордон, знищуючи національну валюту. Виправити це можна тільки переповненням цього товару на Українському ринку. Як це зробити — заборонити даремни для держави виведення валюти. Хочеш вивести валюту для власного користування — покажи державі як йому віддавати іноземні борги з твоєю виведеної валюти і виводь себе. На приклад. Якщо тобі позичив іноземець 100 доларів і очікує їхнього повернення, а ти його продав за гривні сусіду, а він злиняв за тридев’ять земель, чим ти будеш віддавати борг? Іноземець скаже ти дурень, мені не потрібні твої гроші, або шишки, якими ти торгуєш, або який небудь папир з обецянкамі — дай мої гроші! Та з відсотками!
Відрегулювати дію законом щоб не заважало чесному бізнесу з іноземцями і вперед! Щоб відпала охота виводити валюту, вкладати ее в іноземні банки і жити за цей рахунок. Якщо хочете мати бізнес — робіть його тут, на цій землі, з національною валютою! Вкладайте в національні чи іноземні підприємства тільки на Українській землі — де платяться податки державі! Хоч в якій валюті. Хоч що там скажуть хоч якісь фахівці. Немає довіри таким дипломованим фахівцям, коль вони завели країну в такий економічни і корупційнии глухий кут! Пора повернути Україну Українцям і керувати нею здоровим глуздом, як це робиться в усьому світі, а не дипломами «фахівців»! А Сеню відправити на пенсію за те, що не впорався на своєму посту.

5.Така міра була застосована в США і вона спрацювала в свій час  Александр ГОНЧАРОВ, Директор Института развития экономики Украины Опубликовано 24.10.2015 15:39 Статья

«ПРИШЛО ВРЕМЯ СЛУШАТЬ НЕ БОГАТЫХ, А УМНЫХ»

«…И тогда в свое первое президентское утро Рузвельт закрыл все банки, запретил всем из страны вывозить золото, серебро, деньги. У микрофона он объяснил: «У нас не получается с банковской системой. Я объявляю банковские каникулы, но даю вам слово, что каждый цент, который вы положили в банк, получите назад. Потерпите немного. Это моя к вам просьба»….»

 

О либерализации визового режима с Украиной с 2017 года.

 

Новости сегодня — мир глазами световых журналистов на Русском

%d такие блоггеры, как: